Holistiškas požiūris prasideda čia

Nors visuomenė yra programuoja kitaip, tačiau visi mus supantys elementai ir mes yra susiję. Mes esam tiesiogiai priklausomi nuo savo aplinkos, kurioje gyvename ir aplinka yra priklausoma nuo mūsų veiksnių. Žemė yra gyvas organizmas ir mes esame to organizmo dalis. Jeigu nežinodami kenkiame žemei – dirvožemiui – tas kenkimas grįžta mums patiems įvairiais keliais. Maistas yra vienas iš svarbesnių veiksnių kiekvieno žmogaus gyvenime. Iš kur atsiranda maistas? Kas sukuria maistą? Ar žinai, kad esi tai ką tu valgai?
Kiekvienas turi jausti atsakomybę už maisto kokybę. Visi lygiai – tie kurie perka bei tie, kurie augina ir perdirba. Pinigai yra žmogiškoji energija. Kodėl mes ją taip lengvai atiduodame mainais už prastą maistą, kai žinome, jog pesticidai, fungicidai, herbicidai ir visi kiti plačiai naudojami biocidai kenkia mūsų aplinkai ir mums patiems. Kodėl taip naiviai pasitikime, jog kažkas kitas žino už mus geriau kas yra mums geriau.
Šis tinklapis tiems, kam rūpi. Tiems, kas ieško ir nori įšokti į gėrio traukinį, kuris po mažu pildosi ir greitai bus madingesnis už tuos, kuriems nerūpi.
Dabar aš tau pasakysiu, jog bet kokia ūkininkavimo sritis gali būti transformuota į mažiau naikinančią ūkinę veiklą, o kai kurios šakos gali klestėti be chemikalų  ir žalingų atliekų. Ūkis gali būti pelningas pakeičiant požiūrį ir praktikas, ir be išmokų – čia ne cheminio ūkio modelis, kai tau moka pinigus už tai, kad tu naikintum. Pradinis pokytis prasideda galvoje, įsileidžiant naują ir galbūt prieštaringą informaciją, bet jinai veiksminga!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *