March 8, 2017

DGI buteliukas

DGI BUTELIUKAS

Maisto maistingumas susijęs su augalo augimo terpėje esančiais elementais ir jų tarpusavio procesais, žmogaus užvadinimai - cheminiai, biologiniai, fizikiniai. Biologija tai visa mikro/makro flora esanti dirvožemyje, jų santykiai tarpusavyje ir su supančia aplinka. Augalas ir mes naudojames jų pagalba gaminant maistines medžiagas - jas padaro prieinamas/pasisavinamas, sintetina visokius vitaminus, fermentus ir t.t.. Cheminė dalis tai mineralai esantys dirvožemyje, ore, augale ir jų kiekis/pusiausvyra vienas nuo kito atžvilgiu. Fizikiniai - dirvos struktūra, tekstūra, įtakojama iš išorės ir iš vidaus natūraliai (sliekai,šaknys, grybeliai) ir dirbtinai (šakės, kastuvai, traktoriai). Pusiausvyros buvimas yra augalo/dirvožemio/imuniteto galėjimas ją atstatyti natūraliai be pagalbos esant dirginimui - tai yra sveikumo požymis.pusiausvyra

Pusiausvyrai atstatyti galima padedant dirvožemiui/augalams iš išorės. DGI buteliukuose esantys biostimuliantai yra natūralios kilmės, išgaunami vykstant natūraliems procesams.

Buteliukai yra atviro panaudojimo dirvožemio gerinimo įrankis. Kol kas yra 4 rūšys biotrąšų su sinergistinių mikroorganizmų bei mineralinių medžiagų ekstraktais. Buteliukai #1;#2,#3. Buteliukas #1 jau turi pavadinimą willoferment ir jau žinomas kaip geras sėklų dygimo skatintojas.

received_260361597742747

Idėja yra skleisti regeneruojančius įrankius į aplinką,taip padedant žmonėms išauginti sėklas, daigus, vaisius ir visumoje gerinti dirvožemio ir žmonių sveikatą. 

  • Mikroorganizmai yra žinomi kaip užteržtos aplinkos valytojai. Jų išskiriamo organinės rūgštys, fermentai, enzimai, įvairūs mineralai grąžina į aplinką pusiausvyrą.
  • Mūsų kūnuose bakterijų ir mūsų kūno ląstelių santykis yra 3:1. Tie 3 turi būti pusiausvyroje tarpusavyje,įvairovėje-sinergijoje, kad saugotų mūsų kūną nuo kenkėjų, tas pats ir auginant augalus. 

 

Projekto tikslai:

  • Įtraukti žmones į kūrybinį procesą
  • Aprašyti galimus panaudojimo variantus, veikimo principą
  • Parodyti, jog natūralūs biostimuliantai yra veiksmingi
  • Sukurti istoriją

Kaip gauti buteliuką? Galima tiesiog nusipirkti, galima išmainyti, galima sugalvoti patiems, kaip prisidėti prie DGI.